Alman Efsanesi Simson Motosiklet Parçaları Burada!

Simson motosiklet parçaları burada!

Simson motosiklet parçaları burada!

Malum Almanlar araç üretiminde hep efsane ürünlere imza atmışlardır. Kalitesi, sağlamlığı ve tasarımıyla her zaman diğer motosikletlerdan farklı olmuşlardır. Almanların ülkemizde en bilinen motosikletleri MZ ve BMW olsa da bir efsaneleri daha vardır o da SIMSON. 3 vitesli ve 4 vitesli modelleri birlere ayri keyifler yaşatmıştır. Aslında farklı firması farklı olsa da üretimini MZ tesislerinde yaptırdı. Bir dönem bazı parçaları Türkiye’de de üretilmişti. 2 zamanlı motosikletlerin hem yakıt maliyeti hem de yakıta katılan yağ katkısı sebebiyle oluşan çevre kirliliği dezavantajları üzerine piyasadan tutunamadı. Bir müddet fabrikasını kapatsada daha sonra bir firma satın alın bu efsaneyi gene satışa çıkardı.

İşte şimdi o efsane Simson motosikletlerinin yedek parçaları artık Mz Parçaları web sitemizde satışta. Parçaların tamamı orjinal Alman üretimidir. Satışta olan Simson modelleri aşağıdaki gibidir.

SİMSON SD50 Üç Tekerli Motosiklet Yedek Parçaları
SİMSON S51 Motosiklet Yedek Parçaları
SİMSON S53 Motosiklet Yedek Parçaları
SİMSON S53 Enduro Motosiklet Yedek Parçaları
SİMSON SR50-SR80 Motosiklet Yedek Parçaları

4 Replies to “Alman Efsanesi Simson Motosiklet Parçaları Burada!”

 1. Erdoğan

  Simsonsr 50 lastik sibopbu varmi

  • SEDAT

   selam
   sr50 yada herhangi bir 50 cc simson scoter varmı elinizde
   toplama yapsam kaça mal olur
   sıfırdan toplatsam trafiğe çıkış izni varmı
   teşekkürler

 2. Sedat

  toplama sifirdan simson 50 cc scoter kaca mal olur.
  elinizde evrakli 50 cc scoter simson varmi…

  • Yeşilırmak İleti Yazarı

   Merhaba Sedat Bey, motosiklet satışı yapmamaktayız, sadece yedek parça satışımız mevcut. Tüm Simson motosikleti toplayacak parçalar mevcut değil. Bu motosikletin üretimi bileti 24 sene kadar önce durdu. Bu sebeple sadece web sitemizde belirtiğimiz sayfada gördüğünüz ürünlerimiz dışında bir parçamız mevcut değil. Daha ayrıntılı bilgiyi kendi motosiklet tamir ustanızla görüşmeniz gerekmektedir.

Yorumlar kapalı.