Bajaj Yedek Parçaları web sitemiz hizmete açıldı

Bajaj yedek parçaları web sitesi

Hindistan dünyanın en büyük motosiklet üreticilerinin yer aldığı bir ülkedir. Büyük üretici olmasının yanı sıra uygun fiyatada üretim yapabilmektedir. Yalnız Çin üretimi ile asla karıştırılmamalıdır. Çünkü Hindistan da geçmişten beri işçilik kalitesine önem veren bir kültürleri mevcuttur. Tarihin en meşur ticaret yolduda Hindistan temeline dayanır, orada üretilen malların Avrupa ülkelerine satılması bu yoldan geçerdi.

Hindistan da motosiklet üzerine 3 büyük üretici firma mevcut. Bu firmalar Japon motosiklet firmaları gibi üretimlerini Çin de yaptırmaz, tamamını kendi ülkelerinden yaparlar. Bu firmarın birisi Hero Motosiklet, diğeri ise TVS motosikletdir bildiğiniz üzere, bir diğeri ise Bajaj’dır. Üç firma arasında hangisi daha büyük bu onlara kalmış ama Bajaj, Avusturya motosiklet devi KTM firmasının birçok modelini kendisi üretmektedir, ayrıca Honda’nın Ninja serisi motosikletlerinin bazı modellerininde üretimini yapmaktadır. Bu iki kaliteli firmaya yaptığı üretimler üzerine en az o motosikletlerin kalitesinde kendi adını taşıyan Bajaj serisi motosikletlerini de üretmektedir. Bugün dünya da 50’den fazla ülke de Bajaj motosikletleri satılmaktadır.

Ülkemizin en köklü motosiklet firması Kanuni ile işbirliği yaparak 2014 yılında Pulsar 200NS, Discover 125ST ve Boxer BM150 modelleri ile satışa başlamış ve aradan geçen 1,5 yıllık süreçte büyük ilgi görmüştür. Ardından bu sene Bajaj motosiklet modellerine Discover 150F ve Pulsar RS200 modellerini de ekleyerek ülkemizdeki büyümesini sürdürmüştür.

Yeşilırmak Motor Ltd. Şti. olarak Bajaj motosikletlerine ayrı bir değer vererek motosikletparcalari.com.tr genel motosiklet yedek parça satış sitemize ilaveten Bajaj Motosikletlerine özel Bajaj Yedek Parçaları (bajajyedekparcalari.com) web sitemizi hizmete açmış bulunmaktayız. Bajaj Pulsar 200NS yedek parçaları, Pulsar RS200 yedek parçaları, Discover 125ST yedek parçaları, Discover 150F yedek parçaları ve Boxer BM150 yedek parçaları web sitemizden sipariş verilip Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilmektedir. Ödemeleriniz Banka ve PTT havalesi ile, sitemizden kredi kartı ve banka kartı ile, online ödeme yöntemi PayPal ile ve dilerseniz kapınızda Bajaj yedek parçalarınızı teslim alırken nakit ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.